Дипломирани економиста

Zavod za urgentnu medicinu Niš

Економија, финансије и осигурање - Ниш;

Na osnovu Instrukcije Ministarstva zdravlja broj 120-01-151/2020-02 od 12.02.2024.god., na osnovu čl. 7 i 8 Posebnog kolektivnog ugovora za zdravstvene ustanove čiji je osnivač Republika Srbija, autonomna pokrajina ili jedinica lokalne samouprave ("Sl.glasnik RS" broj 96/19 i 58/20),  na osnovu  člana 4 stav 1. alineja 3 Kadrovskog Plana br: 112-01-86/2024-02 od 27.02.2024.god. i Statuta Zavoda za urgentnu medicinu Niš, broj 1518 od 15.03.2021. godine, u svojstvu  v.d.direktora Zavoda za urgentnu medicinu Niš donosim:

ODLUKU

o potrebi za zasnivanjem  radnog odnosa sa punim radnim vremenom na određeno vreme zbog zamene privremeno odsutnog radnika, a najduže do 31.maja 2024.godine, sa  diplomiranim ekonomistom

broj izvršioca: 1  (jedan)

     Uslovi koje kandidati treba da ispunjavaju prilikom prijavlјivanja na oglas su:

1.Završen ekonomski fakultet VII 1 nivo kvalifikacije.

Dopunski  uslovi: radno iskustvo na poslovima kontiranja i znanje rada na računaru.

Opis poslova: kontiranje-knjiženje prihoda i rashoda, imovine i popisa budžetske ustanove.

2. Prilikom prijavlјivanja na oglas potrebno je dostaviti original ili overena sledeća dokumenta:

  • Molbu u kojoj je navedeno radno mesto za koje se kandidat javlјa,
  • Diplomu ekonomskog fakulteta (overena fotokopija),
  • Potvrda o radnom iskustvu-original,
  • Uverenje da kandidat nije osudjivan (ne starije od 6 meseci,) original,
  • Uverenje da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak (ne starije od 6 meseci),original,
  • Važeća lična karta očitana ili fotokopija,
  • Kratku biografiju  CV

3.Rok za podnošenje prijave je 8 (osam) dana od dana objavlјivanja na Web sajtu Ministarstva zdravlјa Republike Srbije.

Prijave se podnose lično ili putem pošte u zatvorenoj koverti na adresu: Zavod za urgentnu medicinu Niš,

 18 000 Niš, ul. Vojislava Ilića bb Niš, sa naznakom „Po oglasu za diplomiranog ekonomistu “ . Kandidati u prijavi daju saglasnost na obradu podataka o ličnosti za potrebe konkursa od strane ovlašćenih lica Zavoda.

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće razmatrati.

Postupak izbora kandidata izvršiće  v.d. direktorа Zavoda za urgentnu medicinu Niš, nakon proteka roka za dostavu konkursne dokumentacije i provere stručnih znanja  i sposobnosti kandidata.

Odluku o potrebi zasnivanja radnog odnosa objaviti na Web sajtu Ministarstva zdravlјa Republike Srbije,  na sajtu Nacionalne službe za zapošlјavanje i sajtu Zavoda.

   v.dDIREKTORA
   dr Snežana Radivojević, spec.

НАПОМЕНА: Сви изрази, појмови, именице, придеви и глаголи у огласима, који су употребљени у мушком роду, односе се без дискриминације и на особе женског пола и обрнуто (осим уколико специфичним захтевима посла није другачије прописано)

Подаци о послу

Временско трајање огласа за посао:

01.05.2024. - 07.05.2024.

Врста рада:

Одређено

Број радника:

1

Место рада:

Ниш;

Радно искуство:

Више од 1 године

Степен образовања:

Факултет - VII1 степен (4-6 године)

Образовање:

Економија, финансије и осигурање

Рад на рачунару:

Електронско пословање(Напредни) - Обавезно;

Језик:

Напомена:

Прихвати