Tehničar logistike

Grafix doo

Штампарство и графичарство - Београд-Палилула;

Grafix d.o.o. je prva digitalna štamparija u Srbiji koja uspešno posluje punih 29 godina. Bavimo se pružanjem usluga opremanja prostora i komercijalnom grafikom svih formata.

Tražimo motivisanog i pro-aktivnog saradnika na poziciji Tehničar logistike.

Opis posla:

  • Organizacija skladištenja i rukovanja robom,
  • Kontrola stanja robe i dokumentacije,
  • Praćenje stanja robe u skladištu/nivo minimalnih zaliha,
  • Kompletno vođenje magacina,
  • Poručivanje robe,
  • Vršenje popisa,
  • Izveštavanje.

Od novog saradnika očekujemo:

  • Pozitivan odnos prema poslu,
  • Organizacione veštine i preciznost,
  • Posedovanje znanja na istim i sličnim poslovima (za kandidate koji nemaju radno iskustvo postoji mogućnost pripravničkog staža),
  • Želju za učenjem, usavršavanjem i napredovanjem,
  • Jasnu komunikaciju sa članovima tima,
  • Osnovno znanje rada na računaru,
  • Vozačku dozvolu B kategorije.

Svojim novim saradnicima nudimo:

  • Rad u mladom, pozitivnom i dinamičnom timu,
  • Mogućnost stalnog zaposlenja,
  • Isplatu dogovorene plate tačno i na vreme.

НАПОМЕНА: Сви изрази, појмови, именице, придеви и глаголи у огласима, који су употребљени у мушком роду, односе се без дискриминације и на особе женског пола и обрнуто (осим уколико специфичним захтевима посла није другачије прописано)

Подаци о послу

Временско трајање огласа за посао:

06.12.2022. - 05.01.2023.

Врста рада:

Одређено

Број радника:

1

Место рада:

Београд-Палилула;

Радно искуство:

Више од 3 месеца

Степен образовања:

Средња школа - III степен (3 година)

Образовање:

Трговина

Рад на рачунару:

Internet(Средњи) - Обавезно; Обрада табела – Excel(Нижи) - Обавезно; Обрада текста – Word(Нижи) - Обавезно;

Језик:

Напомена:

Прихвати