Agent prodaje u call centru

Digital Azut d.o.o. Beograd-Vračar

Трговина, комерцијала, набавка - Београд;

Kompanija Digital Azut doo kao jedna od vodećih marketinških kuća u domenu telemarketinga na području Srbije i regiona, a usled povećanog obima posla i novih projekata, traži nove ambiciozne ljude za poziciju

Ako smatraš da si komunikativan, ambiciozan i želiš da naučiš i ostvariš odlične rezultate u prodaji, javi nam se!

Opis posla:

  • Predstavljanje usluga i dogovaranje saradnje
  • Komunikacija sa novim i postojećim klijentima
  • Vođenje evidencije u CRM-u
  • Usvajanje novih veština i tehnika prodaje

Profil kandidata:

  • Osoba sa ili bez iskustva u prodaji
  • Komunikativan i dobar pregovarač
  • Poznavanje osnovnog rada na računaru
  • Kolegijalan, spreman za timski ali i na samostalan rad
  • Organizovan, usmeren na prodaju
  • Minimum IV stepen srednje stručne spreme

Nudimo vam:

  • Fiksnu neto zaradu od 50.000-120.000rsd uz mogucnost bonusa
  • Obezbeđen ručak od strane firme
  • Radno vreme 8-16h radnim danima
  • Dinamičan i kreativan posao, timski rad
  • Mogućnost napredovanja i stalno usavršavanje uz sigurnost zarade
  • Prijava od prvog dana
  • Strucna besplatna obuka i podrska u nasem prodajnom centru
  • Bonus dobrodoslice treceg meseca 15.000rsd

Ukoliko se pronalazite u navedenom, očekujemo Vašu prijavu!

НАПОМЕНА: Сви изрази, појмови, именице, придеви и глаголи у огласима, који су употребљени у мушком роду, односе се без дискриминације и на особе женског пола и обрнуто (осим уколико специфичним захтевима посла није другачије прописано)

Подаци о послу

Временско трајање огласа за посао:

17.03.2023. - 16.04.2023.

Врста рада:

Одређено

Број радника:

50

Место рада:

Београд;

Радно искуство:

Није битно

Степен образовања:

Средња школа - IV степен (4 година)

Образовање:

Трговина

Рад на рачунару:

Језик:

Напомена:

Прихвати