Stručni saradnik

PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU, TRGOVINU I USLUGE BAUERFEIND DOO BEOGRAD (NOVI BEOGRAD)

Здравство и фармација - Београд;

Bauerfeind doo je internacionalna kompanija koja se bavi proizvodnjom, uvozom i trgovinom na veliko i malo medicinskim pomagalima i opremom.

U potrazi smo za kandidatom koji će se pridružiti našem timu na poziciji Stručni saradnik

Uslovi:

  • Visoka ili viša stručna sprema medicinske struke (lekar, fizioterapeut)
  • Spremnost za samostalan rad na terenu
  • Položen vozački ispit B kategorije, aktivan vozač
  • Poznavanje rada na računaru (Windows, MS Office paket)
  • Znanje engleskog jezika i/ili nemačkog jezika
  • Prednost prethodno iskustvo u obavljanju istog ili sličnih poslova
  • Razvijene organizacijone sposobnosti i efikasno upravljanje vremenom
  • Profesionalna odgovornost u radu, smisao za timski rad
  • Tačnost i sistematičnost u izvršavanju radnih zadataka

Opis posla:

  • Posete kupcima radi sprovođenja prodajnih i marketinških aktivnosti prema dogovorenom rasporedu sa rukovodiocem;
  • Redovito planiranje i evidentiranje poseta kupcima i ostalim poslovnim saradnicima radi povećanja prodaje proizvoda i usluga iz delokruga rada organizacije;
  • Kreiranje izveštaja o učinjenom i rezultatima prilikom poseta svakom kupcu i saradniku;
  • Saradnja sa rukovodiocem u pogledu rangiranja kupaca, praćenje i izveštavanja rada konkurencije na terenu.

Nudimo Vam:

  • Rad u pozitivnom i dinamičnom okruženju
  • Kontinuirane besplatne treninge i usavršavanja
  • Redovan i stimulativan lični dohodak

НАПОМЕНА: Сви изрази, појмови, именице, придеви и глаголи у огласима, који су употребљени у мушком роду, односе се без дискриминације и на особе женског пола и обрнуто (осим уколико специфичним захтевима посла није другачије прописано)

Подаци о послу

Временско трајање огласа за посао:

01.07.2022. - 31.07.2022.

Врста рада:

Одређено

Број радника:

1

Место рада:

Београд;

Радно искуство:

Није битно

Степен образовања:

Факултет - VII1 степен (4-6 године)

Образовање:

Медицина

Рад на рачунару:

Windows(Средњи) - Обавезно;

Језик:

Енглески: Читање: Средњи(B1); Писање: Средњи(B1); Говор: Средњи(B1); - Обавезно

Напомена:

Prednost prethodno iskustvo u obavljanju istog ili sličnih poslova

Прихвати