Telemarketing Administrator

BRANDS COLLECTION DOO

Трговина, комерцијала, набавка - Суботица;

Preduzeće Brands Collection za svoj web tim DDG FASHION raspisuje konkurs na mesto:
TELEMARKETING ADMINISTRATOR - SUBOTICA

OPIS POSLA:
Upoznavanje sa asortimanom, karakteristikama i opisom svih artikala
Primanje i obrada porudžbina
Praćenje kretanja pošiljaka
Odgovornost za ceo proces kupovine, od primanja porudžbine do isporuke kupcu
Pisana i usmena komunikacija sa kupcima koji online poručuju proizvode
Evidencija ulaznih podataka u vezi sa reklamacijama kupaca i robe sa greškom
Rešavanje reklamacija, zamena
Upselling

USLOVI ZA KANDIDATE:
SSS stepen stručnosti
Odlično poznavanje Microsoft Office paketa
Odlično poznavanje rada u internet okruženju
Komunikativnost
Poželjno znanje engleskog jezika

PREDNOST:
Elokventnost
Pragmatičnost
Organizacione sposobnosti
Sigurnost i smirenost u komunikaciji
Usmerenost ka klijentu
Usmerenost ka timskom radu

www.ddgfashion.rs

Prijave slati na: prijave@fashionddg.rs

НАПОМЕНА: Сви изрази, појмови, именице, придеви и глаголи у огласима, који су употребљени у мушком роду, односе се без дискриминације и на особе женског пола и обрнуто (осим уколико специфичним захтевима посла није другачије прописано)

Подаци о послу

Временско трајање огласа за посао:

01.07.2022. - 29.07.2022.

Врста рада:

Неодређено

Број радника:

1

Место рада:

Суботица;

Радно искуство:

Више од 1 године

Степен образовања:

Средња школа - IV степен (4 година)

Образовање:

Економија, финансије и осигурање

Рад на рачунару:

Internet(Средњи) - Обавезно; Обрада табела – Excel(Средњи) - Обавезно; Windows(Средњи) - Обавезно;

Језик:

Енглески: Читање: Средњи(B1); Писање: Средњи(B1); Говор: Средњи(B1); - Обавезно

Напомена:

Прихвати